Vienan Karjala

Kirjutukset vienankarjalakse

Valličukset 2016

// Kuva: Ol'ga Smotrova, "Oma Mua"

Ven’an Federatsien Federuallizen Kerähmön Valdivollizen Duuman puolovehien valličukset

Puolovehen nimi

Valličusainehiston painandupäivy

1 vuoro

Valličusainehiston painandupäivy 

II vuoro

LDPR – Ven’an Liberualu-demokruattine puoloveh

31. 08. 16

07. 09. 16

Spravedlivaja Rossija

31. 08. 16

14. 09. 16

”Patrioti Rossii”

24. 08. 16

14. 09. 16

”Graždanskaja platforma”

31. 08. 16

07. 09. 16

”Ven’an ekolougine puoloveh ”Zel’onije”

31. 08. 16

07. 09. 16

”Partija Rosta”

24. 08. 16

14. 09. 16

”Ven’an Federatsien Kommunistine puoloveh”

24. 08. 16

07. 09. 16

”Partija narodnoi svobodi” (Parnas)

31. 08. 16

07. 09. 16

”Graždanskaja sila”

31. 08. 16

07. 09. 16

Kommunistine puoloveh Ven’an Kommunistat

31. 08. 16

14. 09. 16

”Ven’an yhtehine demokruattine puoloveh ”Jabloko”

24. 08. 16

14. 09. 16

”Rodina”

24. 08. 16

14. 09. 16

”Jedinaja Rossija”

24. 08. 16

07. 09. 16

”Rossiiskaja partija pensionerov za spravedlivost”

24. 08. 16

14. 09.16

 

Ven’an Federatsien Federuallizen Kerähmön Valdivollizen Duuman deputuatoin valličukset

 

Nimi

Valličusjoukko

Valličusainehiston painandupäivy

1 vuoro

Valličusainehiston painandupäivy

II vuoro

Bin’kov Mihail Viktorovič

Ven’an ekolougine puoloveh ”Zel’onije”

31. 08. 16

14. 09. 16

Gnetova Jelena Georgijevna

”Partija Rosta”

24. 08. 16

07. 09. 16

Zorn’akov Timur Anatoljevič

LDPR – Ven’an Liberualu-demokruattine puoloveh

31. 08. 16

07. 09. 16

Kašin Boris Sergejevič

Ven’an federatsien Kommunistine puoloveh

24. 08. 16

14. 09. 16

Kertsev Vladimir Jurjevič

Kommunistine puoloveh Ven’an kommunistat

24. 08. 16

14. 09. 16

Kiselene Natalija Leonidovna

Ven’an yhtehine demokruattine puoloveh ”Jabloko”

24. 08. 16

07. 09. 16

Malevannii Aleksei Aleksejevič

”Graždanskaja platforma”

31. 09. 16

07. 09. 16

Petel’ajeva Irina Vladimirovna

”Spravedlivaja Rossija”

24. 08. 16

07. 09. 16

Pivnenko Valentina Nikolajevna

”Jedinaja Rossija”

24. 08. 16

14. 09. 16

Prohorov Igor’ Mihailovič

”Patrioti Rossii”

31. 08. 16

14. 09. 16

Tarakanov Nikolai Vladimirovič

”Rodina”

31. 08. 16

07. 09. 16

 

Karjalan tazavallan Zakonoinhyväksyndykerähmö (valličusjoukot)

Valličusjoukon nimi

Valličusainehiston painandupäivy

1 vuoro

Valličusainehiston painandupäivy

II vuoro

”Jedinaja Rossija”

31. 08. 16

14. 09. 16

Spravedlivaja Rossija

31. 08. 16

14. 09. 16

”Ven’an federatsien Kommunistine puoloveh”

24. 08. 16

                  14. 09. 16

LDPR – Ven’an  Liberualu-demokruattine puoloveh

31. 08. 16

07. 09. 16

”Ven’an yhtehine demokruattine puoloveh ”Jabloko”

31. 08. 16

14. 09. 16

”Patrioti Rossii”

31. 08. 16

14. 09. 16

”Rodina”

31. 08. 16

14. 09. 16

”Graždanskaja platforma”

31. 08. 16

14. 09. 16

 

Karjalan tazavallan Zakonoinhyväksyndykerähmön deputuatoin valličukset

Nimi

Valličusjoukko

Valličusainehiston painandupäivy

1 vuoro

Valličusainehiston painandupäivy

II vuoro

Arsentjeva Natalja Aleksandrovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia”

24. 08. 16

07. 09. 16

Afanasjev Nikolai Mihailovič

Poliittine puolovehen ”Patrioti Rossii” Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Afanasjeva L’udmila  Nikolajevna

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Bačoi Svetlana Aleksejevna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Besednii Jevgenii Petrovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Bogdanov Pavel Al’bertovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Bogdanova Tatjana  Fagimovna

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

 14. 09. 16

Botnar’ Leonid Mihailovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Burlakova Tatjana Mihailovna

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Vasiljev Anatolii F’odorovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

Vasiljeva Jelizaveta Vladimirovna

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Vladimirova Alisa  Vadimovna

 

31. 08. 16

14. 09. 16

Vladimirova Oksana Viktorovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

Volosatov Jurii Aleksejevič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Vorobjov Maksim Aleksandrovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Vorontsov Sergei Viktorovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Gavrilov Aleksei Vasiljevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

14. 09. 16

Gekkina Irina Jurjevna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Gorbušin Denis Gennadjevič

 

24. 08. 16

07. 09. 16

Gorelikova Galina Anatoljevna

Jedianaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Gumennikova Marina Aleksejevna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Gurbanov Ramil Mirzamamed-ogli

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Demidova Anastasija Nikolajevna

Patrioti Rossii -poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Dotsenko Ol’eg Mihailovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Drozdov Ol’eg Valerjevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

 07. 09. 16

Jevpalov Mihail Mihailovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Žerebtsova Antonina Viktorovna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Zavarkina Natalja Gennadjevna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Zaikov Nikolai Nikolajevič

JedinajaRossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Zvezdin Vladimir Mihailovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Zorn’akov Тimur Anatoljevič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Ivanova Natalja Nikolajevna

Graždanskaja platforma -poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Iz’umov Roine Laurevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

14. 09. 16

Iljukova Ol’ga Adamovna

Patrioti Rossii - poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Kalamajeva Irina Ivanovna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Kalikina Darja Viktorovna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

14. 09. 16

Kalinin Jurii Jurjevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Karmazina Natalja Vladimirovna

 

31. 08. 16

14. 09. 16

Kondrat’uk Jurii Stanislavovič

Patrioti Rossii - poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Kosenkov Ilja Sergejevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Kostrubin Konstantin Sergejevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Krasulin Vitalii Vladimirovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Kuzičeva Irina Viktorovna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Kuftareva Tatjana Leonidovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

Lebedev Sergei Miroslavovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

07. 09. 16

Lebedeva Marina Viktorovna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Legkaja Jelena Nikolajevna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

14. 09. 16

Loginova Svetlana Vasiljevna

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Lomakin Sergei Ivanovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Lopatkina Anna Valerjevna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Lugovskoi Aleksandr Petrovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Lukin Aleksandr Pavlovič

Graždanskaja platforma -poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Lutfullin Ol’eg Anatoljevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

 14. 09. 16

Makarova Julija V’ačeslavovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

Makejev Dmitrii Eduardovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

07. 09. 16

Martisevič Pavel Aleksandrovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Merkulova Tatjana Aleksandrovna

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

 07. 09. 16

Merkušev Aleksandr Aleksandrovič

Patrioti Rossii - poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Minets Irina Nikolajevna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

07. 09. 16

Mihailov Sergei Sergejevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Mitsuro Leonid Leonidovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Mlenik Igor’ Jevgenjevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08 . 16

07. 09. 16

Neborskii Jevgenii Aleksandrovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08 . 16

07. 09 . 16

Odinokov Nazar Aleksandrovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

14. 09. 16

Olov’annikova Ol’ga Vasiljevna

”Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia"

24. 08 . 16

07. 09. 16

Orehanov Andrei Ivanovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Orlov Aleksei Aleksandrovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

14. 09. 16

Ors Maksim Vladimirovič

”Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas”

31. 08. 16

14. 09. 16

Pavlova Sofja Nikolajevna

 

31. 08. 16

14. 09. 16

Padalka Sergei Vasiljevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Pakkujev Aleksandr Mihailovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Pimenov Mihail Sergejevič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Pirožnikov Sergei Sergejevič

 

31. 08. 16

14. 09. 16

Pl’asunova Irina Nikolajevna

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Popov Denis Nikolajevič

Patrioti Rossii - poliittizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Prudničenko Konstantin Maksimovič

 LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Radkevič Ilona Stanislavovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

Ratnikova Nina  Aleksandrovna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Rogalevič Andrei Sergejevič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Safonov Sergei Ivanovič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Sem’onov Vladimir Nikolajevič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Sen’ Mihail Nikolajevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Silin Roman Anatoljevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08 . 16

14. 09. 16

Spiridonova Aleksandra Mihailovna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

 14. 09. 16

Stal’tsov Pavel Aleksandrovič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Stepanova Larisa Nikolajevna

 

31. 08. 16

 14. 09 . 16

Stopkin Vitalii Sergejevič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

 14. 09. 16

Stotskii Mihail Mihailovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

 14. 09. 16

Sudakova Jelena Anatoljevna

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

24. 08. 16

07. 09. 16

Tarakanov Nikolai Vladimirovič

Rodina-puolovehen alovehelline ozasto Karjalan tazavallas

31. 08. 16

14. 09. 16

Tihonov Maksim Al’bertovič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

31. 08. 16

07. 09. 16

Trošin Ol’eg Sergejevič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia

31. 08. 16

14. 09. 16

T’utr’umov Aleksandr Mihailovič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Uljanov Jevgenii Aleksandrovič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

 07. 09 . 16

Uhanov Mihail Nikolajevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Fedičev Aleksandr Sergejevič

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09 . 16

Fedosov Vladimir Viktorovič

Partija ”Jabloko” v Respublike Karelia"

31. 08. 16

14. 09. 16

Heifets Aleksei Iljič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Tsvigunenko Sergei Vasiljevič

Partija Rodina -puolovehen alovehelline ozasto Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Čehovič Aleksandr Valerjevič

LDPR-puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

31. 08. 16

14. 09. 16

Šandalovič Elissan Vladimirovič

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08 . 16

07. 09. 16

Šmajenik Ol’ga Nikolajevna

Jedinaja Rossija -puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

 07. 09. 16

Juntunen Marija Viktorovna

Spravedlivaja Rossija -puoloveh Karjalan tazavallas

24. 08. 16

07. 09. 16

Jablokov Aleksei Anatoljevič

Ven’an Federatsien Kommunistizen puolovehen Karjalan alovehelline ozasto

24. 08. 16

07. 09. 16

Sano oma mieli

Kai kommentariet tarkistetah. Viestit, kudamis on pengomistu, rahvahan vihua da VF:n zakonoin vastastu kuhkuttamistu, otetah iäre.

Lugijan mielii: *
Sinun nimi: *
 
Lugijan mielii
Partn`ourat